מהו בית חכם?

 

בית חכם הוא בית שעושה שימוש בטכנולוגיות אלקטרוני החדיש ביותר. המחשוב שולט הופך כל מספר של היבטים שונים של הבית. לבנות בית חכם דורש כמה מחשבות בסיסיות על עיצוב וטכנולוגיה.

 

למה שאני ירצה בית חכם?

 

ישנן ארבע סיבות מעשיות מאוד שאנשים משקיעים בטכנולוגיות בית חכם הוא:

נוחות - בתים חכמים יכול לעזור לפשט משימות מורכבים, או כדי להפוך אותם לחלוטין.

אבטחה - באמצעות חיישנים וטכנולוגיות תקשורת, בתים יכולים להיות בזהירות ובפיקוח מתמיד מכל מקום.

נוחות - אקלים ומערכות תאורה יכול להיות מותאם באופן אוטומטי בהתאם לשעה ביום, טמפרטורה בחוץ או מצב רוח האישי שלך.

יעילת - בתים חכמים יכול לשלוט כאשר דברים להפעיל ולכבות, ולעקוב אחר בדיוק איפה וכמה אנרגיה משמש בבית שלך.

 

 

מה הופך את הבית חכם "טוב"?

כל בית חכם הוא שונה במונחים של מה שהוא עושה ואיך זה הולך על זה, אבל באופן כללי מידה של בית חכם "טוב" היא מידה שבה זה משפר את הבית שלך, ואיך משיג אותו בחשאי זה.

 

אין שום טעם בכך שהטכנולוגיה למען טכנולוגיה - אם ניהול מערכות של הבית החכם שלך דורש יותר זמן, עלות ומאמץ מאשר היה נדרש לעשות דברים באופן ידני, אתה יכול גם שכרית באטלר.

 

אם מערכות בקרת האקלים שלך הוא אוטומטי, למשל, הם צריכים כל זמן להתאים כדי לשמור על תחושת בית הנוח שבו אתה צריך את זה. באופן אידיאלי, זה צריך להיעשות בחשאי, ובאופן שיבטיח יעילות מרבית. אתה צריך גם להיות מסוגל לעקוף הגדרות אוטומטיות בקלות ובמהירות, ללא צורך להתמודד עם בקרות מסובכים, או מסע לקצה השני של בית כדי לעשות זאת.

 

בתים חכמים - איך הם עובדים?

בתים החכמים ביותר הוא שימוש בחיווט חכם או רשת ביתי ייעודי כדי לאפשר לחלקים שונים של בית כדי לתקשר עם מערכת בקרה מרכזית. טיימרים, מתגים וחיישנים משמשים כדי לקבוע מתי וכיצד מערכות אוטומטיות שונים צריך לעבוד, ושונים "סצנות", פקודות מאקרו ואירועים ניתן להקים לפקדים שונים מפל לתרחישים שונים.

 

לדוגמה: כשאתה חוזר הביתה מעבודת חיישן יכול לזהות כי אתה כבר מגיע הביתה ולהדליק אורות מסוימים, לבטל את אמצעי אבטחה שונה, ולחמם או לקרר את חדר המגורים. כשאתה הולך לישון, זה עשוי להפעיל את חיישני אבטחה, לסגור את כל וילאות ולכבות את אורות ומכשירי חשמל.

בית חכם

1/3