כולנו יודעים כיצד לקנות טלוויזיה- רק לפתוח את העיתון, למצוא את המחיר הטוב ביותר ולנסוע לאסוף את המסך . לא פעם מגיעים לקוחות לחנות עם דף הפרסום בידיהם ופשוט מבקשים 'תעטוף לי'.  עם זאת, המחיר הטוב ביותר עשוי לא להיות 'העסקה הטובה ביותר". לפניך כמה טיפים כיצד  באמת קונים מסך טלויזיה.

התעלמות בקניית טלויזיה תביא בעתיד הלא רחוק  לחוסר שביעות רצון ולאכזבה רכישת טלויזיה חדשה הינה חשובה מאוד, בין אם מדובר ברכישת טלוויזיה lcd קטנה עבור חדרי שינה, מסך טלוויזית פלזמה גדול לסלון  או מקרן וידאו .

 

טיפים לרכישת מסך טלויזיה חדש

טיפ 1
​ הקפד למדוד את שטח דרוש עבור הטלוויזיה שלך ולהביא אותם מדידות ו מגלול לחנות עם לך. כאשר המדידה, להשאיר לפחות 1 עד 2 אינץ' מרחב פעולה על כל הצדדים ו כמה אינץ' מאחורי הגדר, כדי שיהיה קל יותר כדי להתקין את הטלוויזיה, כדי לאפשר עבור אוורור מתאים. כמו כן, ודא שיש ברשותך שטח נוסף עבור ההתקנה של כבלים ו/או בלוח האחורי אודיו/וידאו חיבורים, לאחר טלוויזיה נמצא במקומו, או מספיק מקום כדי להזיז את חיבורי הכבלים טלוויזיה כך ניתן בקלות מותקן או האו"ם-מותקן.

טיפ 2

,עליך להיות ונטען המרחק בינך לבין התמונה כדי להפיק את המרב מחוויית צפייה משמחת. אם אתם מתכננים לקנות 26 אינץ טלוויזיה lcd, עליך לתת לעצמך על 3 עד 4 רגל כדי לעבוד עם, עבור 32 אינץ' lcd tv תסגיר את עצמך כ 4-5 רגל, וכן עבור 42אינץ' lcd או טלוויזיה פלזמה עליך יש בערך 5-7 רגל כדי לעבוד עם. מיותר לציין, אתה צריך להיות כ 8 עד 10 רגל כדי לעבוד עם בעת התקנת 50אינץ' או 60 אינץ' lcd, מסך פלזמה, או dlp הגדר. זה לא אומר שאתה צריך להציג מתוך אלה מרחקים, אך מספק לך די מקום כדי לכוונן את מרחק ישיבה לקבלת התוצאות הטובות ביותר. כמו כן, מרחקים מיטבית ישתנה בהתאם את יחס גובה-רוחב של המסך, וגם אם אתה הצגת תוכן באבחנה גבוהה (כי יש עוד פרט) או תוכן באבחנה רגילה. אם ברשותך טלוויזיה אנלוגי באבחנה רגילה או, אתה צריך לשבת קצת הרחוקים יותר מן המסך ממה אם הצגתה בטכנולוגיית אייץ לקבלת מידע נוסף על מרחק צפייה מיטבית עבור a par

בנוסף, אם אתה בונה אזור צפייה בטלוויזיה או חדר קולנוע ביתי מאפס, אפילו אם אתה מתכנן לעשות בנייה משלך, עדיין התייעץ עם קולנוע ביתי installer או קבלן המתמחה קולנוע ביתי כדי לקבל הערכה כנה של סביבת בפועל כי טלוויזיה או מקרן וידאו יהיה בשימוש ב. גורמים כגון את כמות אור windows, גודל החדר, אקוסטיקה, וכו'..  בהחלט תהיה גורם מרכזי איזה סוג של טלוויזיה או מקרן וידאו (וכן שמע setup) יהיה המצב הטוב ביותר הספציפית שלך.

טיפ 3

כמו כן, למרות כמה קומפקטי מכוניות יכולים להתאים 32 אינץ' lcd הגדר על המושב האחורי, היזהר בעת טעינת וודא את הגדר הוא מאובטח לא להיזרק אחורית סביב יצירת פוטנציאל מפגע בטיחותי, שלא לדבר על גרימת נזק לרכוש את הטלוויזיה. הייתכן אם יש ברשותך שטח - גרנד קניון, עליך להיות מסוגל להכיל 32, 37, או אולי אפילו 40אינץ' lcd טלוויזיה בלי יותר מדי צרות. עם זאת, אפילו אם יש לך חדר כדי לקחת את הטלוויזיה עם לך, בדוק עם איש המכירות כדי לברר אודות למסירה. חנויות רבות חינם משלוח גדול יותר על מסכי . נצל את היתרון של זה, אל תסתכן שיגרום קילה מנסה להרים מסך גדול למעלה אלו מדרגות ... ואת בהחלט תנו מסך טלוויזית פלזמה גדול או בחנות לספק טלוויזיה אל סי די. אם אתה מצלם את הגדר הביתה עצמך, אתה החוצה של מזל אם לך נזק את הגדר. עם זאת, אם נתתם החנות לספק אותו, הם לוקחים את כל נזק הסיכון.​

טיפ4 ​

בעת קניות עבור טלוויזיה, קחו את הזמן, צאו טוב נבחן את איכות התמונה, שם ניתן לסמן הבדלים הדגמים השונים. ישנם מספר גורמים לפופולאריות איכות תמונה: חושך של שפופרת תמונה או משטח מסך: הראשון הוא גורם את חשכת את שפופרת תמונה או מסך. עם מספר טלוויזיות כבוי, בדוק את חשכת את התמונה צינורות והמסכים. הכהים ולריפוד את המסכים, יותר טוב את הטלוויזיה היא הפקת a ניגודיות גבוהה תמונה. טלוויזיה אינו יכול לייצר גוני שחור כי הם חשך משחור תארם את צינור או המסך עצמו. כתוצאה מכך טלוויזיה עם 'ירקרק", או "סיניק אפרורי' מסכי מראה תוצרת ניגודיות נמוכה תמונות.​

​​

טיפ5

​בעת צפייה בטלוויזיה אנו לעתים קרובות פעמים שכחו את איכות הצליל, כי אנחנו המרכזת על החוויה החזותית. עם יותר ויותר צרכנים שילוב שלהם לתוך טלוויזיות מערכות סטריאו קולנוע ביתי, את יכולתו של טלוויזיה כדי לספק יותר באזור שמע לעמיתיו. כשאני מחפש טלוויזיה, הקפד להיראות מאחורי זה וכן מול אותו. אפילו אם אתה לא מתכנן על hooking הטלוויזיה עד מערכת שמע בקרוב, תסגיר את עצמך כמה גמישות. בדוק אם הטלוויזיה יש לפחות ערכה אחת של שמע/וידיאו כניסות שמע אחד סט אחד של התוצרים. על הקלט בצד, בדוק rca-composite , s-video (היות בהדרגה ויוחזרו על רבים טלוויזיות), קלט של component video. אם אתה מתכוון להשתמש את הטלוויזיה עבור hdtv יישומים, בדוק עבור רכיב (אדום, ירוק, כחול), dvi - hdcp, hdmi כניסות או עבור צירוף של hd-כבלים/לוויין תיבות נגני blu-ray disc, מערכות המשחק, רשת hd נגני מדיה/במסעדת סטרימרס החגיגית. בנוסף, רוב נגני dvd כל נגני blu-ray disc יש חיבורי hdmi. דבר זה מאפשר הצגה של תקליטורי dvd בתוך ולמספר רב, hd-תבנית תואמת, או באיכות high-definition מכונני blu-ray, אך רק אם יש לך טלוויזיה עם dvi או hdmi כניסות.

טיפ 6

אם אתה שוקל את הרכישה של טלוויזיה כי מציע יכולת צפייה 3d (כל 3d טלוויזיות יכולים לשמש גם עבור צפייה בטלוויזיה רגילה כמו גם), להיות מודע של שני גורמים חשובים. ראשית, להיות מודעים שני סוגים של 3d משקפיים כי זמינים: פסיבי משקפיים מקוטבות שנראים ולבש הרבה כמו משקפי שמש. טלוויזיות הדורשים סוג זה של 3d משקפיים יציג 3d תמונות ב רזולוציה חצי של 2d תמונה. משקפי active shutter אופנתיים, שהן מעט kmv מגושם, מאז הם סוללות משדר כי synchs במהירות את הזזת תריסים עבור כל העיניים עם קצב התצוגה על המסך. טלוויזיות המשתמשות בסוג זה של 3d משקפיים יציג 3d באותה רזולוציה כמו 2d תמונות.

טיפ 7

בעת קניות עבור טלוויזיה, כדאי לוודא שליטה מרחוק היא קלה לשימוש. יש איש המכירות להסביר אותה אליך אם אתה לא בטוח של כמה פונקציות. אם אתה זקוק כדי לשלוט מספר פריטים עם אותם מרחוק, לוודא שהיא a universal שלט רחוק כי היא תואמת לפחות חלק רכיבים אחרים יש לך בבית. בונוס נוסף כדי לבדוק אם הוא שם את השלט הרחוק מצופה בעלות תאורה אחורית. במילים אחרות, האם בלחצני השלט רחוק להאיר. מלון יעיל מאד תכונה לשימוש הקדירו חדר. .